• ,,ZIELONY'' GOŚĆ W EKO-PRACOWNI

Dnia 12 lutego naszą szkołę odwiedził leśniczy-p. Paweł Wiewiórowski. Spotkał się on z uczniami klas 0-III. Dzieci poznały strój galowy leśniczego, jego narzędzia pracy oraz sposób liczenia lat ściętego drzewa.

• Rekrutacja

W zakładce - Uczniowie i rodzice - Materiały dla rodziców, dostępne są niezbędne dokumenty rekrutacyjne do naszej szkoły.

• SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM

W dniu 12 lutym odbędzie się dla klas 0-III spotkanie z Leśnikiem w sali nr 12.

O godzinie 9:00 na spotkanie zapraszamy wychowawców z uczniami z klas 0, I i II, natomiast na godzinę 10:00 proszeni są o przybycie wychowawcy z uczniami z klas III A i III B.

• FERIE ZIMOWE W DOBRZELOWIE

W trakcie pierwszego tygodnia ferii zimowych na terenie szkoły odbywały się zajęcia z chętnymi uczniami. Czwartek był dniem poświęconym zajęciom plastycznym o tematyce walentynkowej. Spotkanie zostało poprzedzone seansem filmowym, po którym uczennica poznała historię życia św. Walentego i wykonała kilka karnetów walentynkowych oraz innych ozdób związanych z tym dniem. Spotkanie zakończyło się wróżbami walentynkowymi.

• BAL KARNAWAŁOWY

W karnawale cudne bale!

Każde dziecko duże małe,

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki,

jest i batman, jest i jeż.

Ostatni dzień w pierwszym półroczu spędziliśmy dzisiaj na sali gimnastycznej podczas zabawy choinkowej! Od rana bawili się nasi najmłodsi uczniowie, którzy poprzebierani byli w kolorowe stroje karnawałowe. Całość imprezy poprowadziła p. Małgorzata Dudkiewicz, która także w zeszłym roku porwała uczniów do wspaniałej zabawy. Także wychowawcy klas I – III zabawiali uczniów oraz uczestniczyli w klasowym konkursie. Nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz słodkiego poczęstunku, który przygotowali Rodzice. natomiast później odbyła się zabawa z DJ-em dla uczniów kl. IV-VI i gimnazjum. Tym samym zakończyliśmy zajęcia szkolne i rozpoczęły się długo wyczekiwane ferie zimowe!

• Projekt "Gimnazjum nowych horyzontów"

Środa 21.02.2018