• 18 -20 kwietnia Egzaminy Gimnazjalne

Drodzy Gimnazjaliści, życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dawały możliwość realizacji życiowych planów.

Jesteśmy przekonani, że w towarzyszącym egzaminom stresie Wasza wiedza nie umknie, a liczba osiągniętych punktów będzie jak najwyższa.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

• Rajd rowerowy

Dzisiaj tj. 14 kwietnia 2018r. odbył się rajd rowerowy dla uczniów z klas V i VI.

Trasa przebiegała spod szkoły w Dobrzelowie do OSiR "Wawrzkowizna". Pogoda była przepiękna😎🌳🌷🌞, a i uczniowie spisali się na medal i zasłużyli na nagrodę🍦😉.

Opiekunowie: p. Paulina Klaczyńska, p. Katarzyna Heródzińska-Rośniak i p. Zuzanna Szafrańska👍🚲🚴

• NOCOWANIE Z KODOWANIEM

Pod takim hasłem uczniowie z klas I, IIIa i IIIb spędzili noc z piątku na sobotę w szkole. Oprócz emocjonującego spania w sali lekcyjnej uczniowie uczestniczyli w programie Zaprogramuj Przyszłość. Wszystkie zajęcia były prowadzone w grupach 9-11 osobowych, aby każdy miał możliwość jak najlepszego zaznajomienia się z tą tematyką. Uczniowie zabrali na wycieczkę po mapie robota Dota i z nim zwiedzali najważniejsze miasta w Polsce, natomiast robot Dash wędrował po granicach naszego państwa i odwiedzał naszych zagranicznych sąsiadów. Również podczas zajęć została wykorzystana mata, a na niej kodowanie różnych wzorów oraz zmierzenie się
            z dyktandami graficznymi. Oprócz zajęć edukacyjnych uczniowie wykorzystali także zasady kodowania podczas sprzątania po kolacji, robienie kanapek czy porannej gimnastyki. Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

• Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

13 kwietnia w Szczercowie odbył się XLI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: pierwszy w składzie- Krystian Jaszczak, Kacper Jeziorny, Dawid Tyran oraz ich młodsi koledzy: Kacper Kot, Grzegorz Olszewski i Mikołaj Pietruszka. Nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

• Rajd rowerowy

W sobotę tj. 14 kwietnia odbędzie się rajd rowerowy dla klas V i VI.

Zapisy u pani Zuzanny Szafrańskiej.

Zapraszamy.

• Projekt "Gimnazjum nowych horyzontów"

Sobota 21.04.2018