W miniony piątek (12 października) w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły zostali obdarowani orderami zasług. W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała dyrekcja naszej szkoły oraz zaproszeni goście.

• Nowy rok szkolny 2018/2019

W naszej szkole znów tętni życie, zaczynamy nowy rok szkolny 2018/2019.

Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów i miłych chwil w towarzystwie szkolnej społeczności.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość inauguracji roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września o godz. 9:00.

Dowozy:

Wielopole I - 8:00

Huta I - 8:07

Wielopole II - 8:12

Helenów - 8:20

Zawady - 8:30

Kałduny - 8:35

Zawady 8:40.

• Wakacje !!!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

• Projekt "Gimnazjum nowych horyzontów"

Środa 24.10.2018