• Wakacje czas zacząć!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się w piątek 22 czerwca w sali gimnastycznej dla klas 0 - 3 i 4 - 7 oraz klas gimnazjalnych.

• Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Dobrzelowie.

8.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 0 - 3 na sali gimnastycznej

9.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 4 - 7 i odziałów gimnazjalnych na sali gimnastycznej

• Parada Wolności dla Ziemi

Parada Wolności dla Ziemi z ekologicznymi transparentami przygotowanymi przez uczniów, przeszła w dniu 15

czerwca ulicami miasta. Parada była elementem „Powiatowego Dnia Ziemi 2018”, organizowana przez Starostwo

Powiatowe w Bełchatowie w którym udział brało 40 placówek z terenu powiatu bełchatowskiego. Z naszej szkoły

• Gminny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny dla uczniów klas trzecich.

W dniu 7 czerwca odbył się Gminny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny dla uczniów klas trzecich. Organizatorkami były wychowawczyni klasy IIIa Edyta Zawodzińska i wychowawczyni klasy IIIb Dorota Pastuszka. Do konkursu zgłosiło się pięć szkół z naszej gminy. Dziesięcioro uczniów przez 45 minut pisało test i walczyło o tytuł „Mistrza Ortografii i Gramatyki”.

• Piknik Rodzinny

W dniu 15 czerwca 2018 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się piknik rodzinny. Wszyscy uczestnicy mogli podziwiać występy uczniów Szkoły Podstawowej w Dobrzelowie, pokazy karate oraz taekwondo. Dzięki naszym sponsorom: Wójtowi Gminy Bełchatów, Radzie Rodziców, Państwu Marczakom i Poryzałom wszystkie dzieci mogły skorzystać bezpłatnie z dmuchańców, a wszyscy goście posilić się kiełbaską z grilla. Odbył się również pokaż strażacki. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności w rowerowym miasteczku ruchu oraz rodzinnych konkurencjach sportowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć malowania buziek oraz każdy z chętnych mógł spróbować wydoić biało-czarną krowę.

• Projekt "Gimnazjum nowych horyzontów"

Sobota 23.06.2018