• SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

•

10 maja odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski  wierszy Jana Brzechwy. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych oraz wyszukiwanie młodych talentów.

Młodzi artyści z wielki zapałem zaprezentowali swoje umiejętności, a komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, którymi zostali:

PIERWSZA KATEGORIA WIEKOWA:  KLASY  I – II

• I miejsce:  LIWIA CABA
            • II miejsce: DOMINIKA DOPIERAŁA
            • III miejsce: OLIWIA BARAŃSKA

DRUGA KATEGORIA WIEKOWA:  KLASY III

• I miejsce:  LENA KWAŚNIEWSKA
            • II miejsce: ŁUKASZ PERYGA
            • III miejsce: ZUZANNA KALISIAK

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

• Mistrzostwa Gminy w Piłkę Nożną

• 10 maja 2018 roku na boisku w Emilinie odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Dziewczęta zaciekle walczyly na boisku ostatecznie zajmując 4 miejsce. Natomiast chłopcy nie mieli sobie równych i po raz kolejny zostali MISTRZAMI GMINY wygrywając pewnie z Łękawa i Kurnosem oraz remisujac z Domiechowicami !!! Brawo Panowie👏 👍💪Gratulacje!!! 😃😍🏆🎖

• Zapraszamy

• 9 maja odbedzie się zebranie z rodzicami o godz.17, na którym wychowawcy zapoznają rodziców z  proponowanymi ocenami rocznymi ich dzieci, z poszczególnych przedmiotów.