• Rekrutacja uzupełniająca

• Gmina Bełchatów ogłasza
            rekrutację uzupełniającą dla uczennic i uczniów z kl. III gimnazjalnej
            w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobrzelowie

w związku z powstaniem wolnych miejsc na zajęciach dodatkowych
            w ramach trwającego projektu

„Gimnazjum nowych horyzontów”

1.08.2017 – 30.06.2019

Rekrutacja obejmuje zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z kompetencji kluczowych:

* język angielski – 1 wolne miejsce

* matematyka - 1 wolne miejsce

* chemiczno – fizyczne - 1 wolne miejsce

* biologiczno-geograficzne - 1 wolne miejsce

Uczennicom i uczniom zapewniany jest dodatkowy transport do domu.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane będą w szkole do 29.11.2018 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Bliższe informacje można uzyskać w szkole lub Biurze Projektu (Urząd Gminy Bełchatów, 97 – 400 Bełchatów, ul. Tadeusza Kościuszki 13, Pok. nr 44, tel. (44) 632 52 11 w. 44, e-mail: projekty@ugbelchatow.pl).

• Sto lat niepodległości

• 9 listopada upłynął w naszej szkole pod znakiem świętowania obchodów

stulecia odzyskania niepodległości. O godzinie 10 zostało

zaprezentowane  przedstawienie zatytułowane "Sto lat niepodległości". O

godzinie 11.11, w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej", uczniowie wraz

z nauczycielami zebrali się na szkolnym boisku i odśpiewali 4 zwrotki

"Mazurka Dąbrowskiego", a następnie utworzyli flagę państwową.

• Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej

• Po raz szósty już w Szkole Podstawowej w Dobiecinie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej im. Janusza Głuchowskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Magdalena Borowiec i Karina Klewin z kl.5A, Alicja Stasiak kl.5B i Zuzanna Stępczyńska kl.6.