• Gra miejska- Przygoda z tatą.

• Przygoda z Tatą

Już 19 czerwca w Łodzi odbędzie się gra miejska pod nazwą Przygoda z Tatą. Rodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 10:00, a start i meta znajdować się będą w Parku Poniatowskiego.

Dzięki zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do teamu mogą dołączyć również mamy. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.

Dodatkowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy do znalezienia  na stronie https://przygodaztata.azs.pl/miasta/lodz/.

Planowane konkurencje na trasie gry:

1. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim

2. konkurencja celnościowa rzuty do kosza

3. konkurencja szybkościowa rodzinna sztafeta

4. element integracji wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli

5. element twórczy układanie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami

6. konkurencja zagadkowa polegająca na rozwiązaniu zagadki związanej z lokalnym dziedzictwem

7. konkurencja sprawnościowa przejście toru przeszkód

8. konkurencja lekkoatletyczna pchnięcie kulą/piłką lekarską

9. gra w golfa

10. gra niespodzianka do zaliczenia wylosowane zadanie

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, która realizuje zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Zapisy: https://przygodaztata.azs.pl/zapisy/

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

odbędzie się dnia 24 czerwca 2022r.

w sali gimnastycznej szkoły.

Kl. 0-3:  godz.8.00- 8.50

Kl. IV-VIII: godz. 9.00- 10.30