• Ogłoszenie dotyczące REKRUTACJI 2023/2024

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
            w Dobrzelowie informuje, iż od  01.02.2023r. rozpoczyna się  rekrutacja dzieci
            do przedszkola, oddziału przedszkolnego
            w szkole podstawowej i klasy pierwszej
            szkoły podstawowej
            na rok szkolny 2023/2024.

Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły.

Druki do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły https://szkoladobrzelow.edupage.org/
            w zakładce Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024.

Zapraszamy! :)

• „Poznaj Polskę" przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki

• Nasza szkoła dzięki wnioskodawcy Gminy Bełchatów w 2022 roku otrzymała wsparcie finansowe w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.
            Przyznane przez Ministra w formie dotacji celowej środki finansowe przeznaczone były na dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra. Realizacja zadań projektowych miała na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie wspomogło realizację podstaw programowych i z pewnością wpłynęło na urozmaicenie zajęć lekcyjnych. Uzyskane wsparcie finansowe Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dobrzelowie przeznaczyła na wycieczki do Beskidu Śląskiego i Gdańska ( wycieczki trzydniowe) oraz Wrocławia i Warszawy ( wycieczki jednodniowe).

Wartość ogólna przedsięwzięcia – 84.139,00 zł
            Kwota dofinansowania – 40.388,00 zł