• Akcja " Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

•  Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.). W ramach akcji nie odbieramy tonerów oraz świetlówek.

BĄDŹ EKO ! :-)

Przyswajanie nowych nawyków i dbanie o naszą planetę jest bardzo ważne. Jeśli chcemy, aby dzieci wykształciły w sobie taki nawyk, musimy dawać im przykład postawy i działania ekologicznego.

Termin akcji: LISTOPAD 2023r.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść szkoły a co za tym idzie na korzyść swoich dzieci.

Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie internetowej www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

• Darowizna z Fundacji PGE

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała darowiznę w kwocie 12 000,00 zł. na zakup  robota EMYS, który uatrakcyjni i ułatwi naukę języka angielskiego w klasach 0-3. Pomoże w szybki i efektywny sposób przyswoić dzieciom przekazywane informacje oraz zwiększy atrakcyjność i efektywność zajęć z najmłodszymi. Praca z robotem wzbogaci zajęcia o interaktywne ćwiczenia, zabawy, gry  angażując w większym stopniu uwagę uczniów.