• Nowy rok szkolny 2017/18

• W tym roku wyjątkowo 4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Wypoczęci, zadowoleni i gotowi do podjęcia ciężkiej pracy uczniowie i nauczyciele wrócili do szkoły. Krótką częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów gimnazjum ostatecznie pożegnaliśmy wakacje.
            Oddaliśmy również hołd żołnierzom poległym w czasie wojny, gdyż 1września jest również rocznicą rozpoczęcia największego koszmaru w historii ludzkości- II wojny światowej.
            Uroczyście powitaliśmy także nowe kierownictwo naszej szkoły- pana dyrektora Tomasza Piotrowskiego i panią wicedyrektor- Beatę Walenczak- Frukacz.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 04 września 2017r.
            ( poniedziałek) o godz. 9.00
            w sali gimnastycznej szkoły.